FAQ

 • Czy udział w warsztatach jest bezpłatny?
 • Warsztaty są całkowicie bezpłatne dla Pacjentek zapisanych przez Uprawniony Personel Szpitala. Warsztaty są neutralne- celem warsztatów nie jest promocja żadnych produktów kosmetycznych ani usług.

 • Kto może wziąć udział w warsztatach?
 • W warsztatach może wziąć udział każda pacjentka danej placówki medycznej. W każdych warsztatach uczestniczy 10 pań. Zapisy na warsztaty są prowadzone przez wskazanych reprezentantów szpitala/kliniki. Każda Pacjentka może wziąć udział w warsztatach tylko jeden raz.

 • Jak przebiegają warsztaty?
 • Warsztaty trwają około 2,5 godziny. Udział bierze w nich 10 Pacjentek. Prowadząca warsztaty Wolontariuszka (zawodowa kosmetyczka/ wizażystka) opowiada o kolejnych etapach pielęgnacji i makijażu. Każda Pacjentka otrzymuje zestaw kosmetyków różnych marek- niezbędnych do przeprowadzenia kolejnych etapów. Kolejne gesty pokazywane są na Modelce, pozostałe Panie powtarzają je na swoich twarzach. Wolontariuszka służy pomocą przez całe zajęcia. Warsztaty są prowadzonemetodą 12 Kroków: www.piekniejszezycie.org/dla-pacjentow/program-12-krokow-s258

 • W których szpitalach odbywają się warsztaty?
 • Lista szpitali, daty warsztatów oraz dane kontaktowe znajdują się na stronie: www.piekniejszezycie.org/dla-pacjentow/kalendarium

 
 
DOŁĄCZ DO NAS
Uprzejmie informujemy, że strona korzysta z plików Cookie, kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować o tym, że od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie przetwarzaniem danych osobowych (RODO) i w związku z tym informacje na temat podmiotu i zakresu przetwarzania ewentualnie podanych przez Państwa danych osobowych w serwisie piekniejszezycie.org są dostępne tutaj
Polityka przetwarzania danych osobowych w serwisie PiekniejszeZycie.org w nawiązaniu do Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO).
1. O jakich danych mówimy ?

W przypadku użytkowników serwisu chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z serwisu PiekniejszeZycie.org, w tym zapisywanych w plikach cookies.

 

W przypadku Sponsorów, Wolontariuszy i Partnerów chodzi o dane osobowe niezbędne do kontaktu i sprawnej realizacji warsztatów i innych celów statutowych Fundacji Piękniejsze Życie. W tym przypadku zbieramy (imiona, nazwiska, telefon, email, adres pocztowy).

 

Nie zbieramy i nie przetwarzamy danych osobowych Pacjentek biorących udział w warsztatach- zapisy na warsztaty prowadzą wyłącznie pracownicy Współpracujących Szpitali.

2. Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych ?
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Fundacja Piękniejsze Życie, ul. Widok 16 lok. 5 00-023 Warszawa
3. W jakim celu chcemy przetwarzać Twoje dane ?

Przetwarzamy te dane w celach opisanych w naszej polityce prywatności, między innymi do:

 • sprawnego kontaktu (obsługi wiadomości przekazywanych Nam poprzez formularz kontaktowy, każdorazowo za zgodą na przetwarzanie danych osobowych)
 • obsługi zgłoszeń wolontariuszy (na podstawie porozumienia o współpracy, w kalendarium online)
 • wysyłki paczek z materiałami na warsztaty (do osób upoważnionych przez Szpital)

 

4. Komu możemy przekazać dane ?

Jeśli jesteś użytkownikie tej strony: Twoje dane osobowe gromadzone w serwisie PiekniejszeZycie.org nie będą przekazywane innym podmiotom.

Jeśli jesteś Wolontariuszem, Partnerem, Przedstawicielem Sponsora lub Współpracującego Szpitala: Twoje dane osobowe w określonych sytuacjach mogą zostać powierzone współpracującym z Nami zaufanym firmom zapewniającymi usługi kurierskie, pocztowe, telekomunikacyjne, księgowe, magazynowy czy informatyczne. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji zadań tych firm.

5. Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych ?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz otrzymać informacje w jakim zakresie były przetwarzane Twoje dane osobowe. W tym celu skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się tutaj

Informujemy także, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

6. Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych ?

Zbieramy (i przetwarzamy) tylko te dane, które są niezbędne do kontaktu, sprawnej organizacji warsztatów, realizacji celów statutowych Fundacji oraz w celach marketingowych (w tym profilowanie oraz w celach analitycznych).

Przetwarzanie danych Sponsorów, Partnerów i Wolontariuszy będzie odbywać się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Fundacji.

Przetwarzanie danych w celach marketingowych (na stronie www.piekniejszezycie.org) będzie odbywać się na podstawie Twojej zgody. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY - PRZETWARZANIE DANYCH
FORMULARZ KONTAKTOWY