Kalendarium warsztatów

Fundacja organizuje w Szpitalach/ Centrach Onkologicznych bezpłatne warsztaty z pielęgnacji i makijażu dla pacjentek. Każdego miesiąca, stałego dnia tygodnia (np. druga środa miesiąca) zawodowi makijażyści i kosmetyczki prezentują 10 pacjentkom wieloetapowy program pielęgnacji skóry i makijażu, który pomaga pokonać i ukryć widoczne efekty uboczne leczenia.

Zajęcia programu „Piękniejsze życie...” odbywają się na terenie szpitala, w każdych warsztatach udział bierze 10 pacjentek. Zajęcia trwają 2 godziny, prowadzą je profesjonalisci - wizażyści i kosmetyczki. Każda pacjentka - uczestniczka spotkania otrzymuje zestaw produktów. Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny. Program jest całkowicie neutralny - uczestnicy programu nie promują żadnego produktu kosmetycznego, marki, salonu, instytutu ani usługi. Reprezentują grupę sponsorów- marek zrzeszonych w organizacji branżowej - Polskim Związku Przemysłu Kosmetycznego. 

Organizujemy spotkania w:  

 • Bydgoszczy (Centrum Onkologii)
 • Gdańsku (Wojewódzkie Centrum Onkologii w Gdańsku)
 • Gliwicach (Centrum Onkologii)
 • Gorzowie Wielkopolskim (Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki)
 • Kielcach (Świętokrzyskie Centrum Onkologii)
 • Krakowie (Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie, Oddział w Krakowie)
 • Lublinie (Klinika Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku oraz Klinika Pneumonologii, Onkologii i Alergologii)
 • Łodzi (Szpital im. M. Kopernika)
 • Poznaniu (Wielkopolskie Centrum Onkologii)
 • Radomiu (Radomskie Centrum Onkologii)
 • Tomaszowie Mazowieckim (Nu-Med)
 • Warszawie (Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie, Centrum przy Roentgena 5 oraz Klinika przy Wawelskiej 15, Szpitale Magodent (przy ul. Św. WIncentego i Fieldorfa)
 • Wieliszewie (Mazowiecki Szpital Onkologiczny)
 • Wrocławiu (Dolnośląskie Centrum Onkologii), (Uniwersytecki Szpital Kliniczny) oraz 4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką


 Zapisy prowadzą wyznaczeni przedstawiciele szpitala.

 

 
ładowanie ...
 
DOŁĄCZ DO NAS
Uprzejmie informujemy, że strona korzysta z plików Cookie, kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować o tym, że od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie przetwarzaniem danych osobowych (RODO) i w związku z tym informacje na temat podmiotu i zakresu przetwarzania ewentualnie podanych przez Państwa danych osobowych w serwisie piekniejszezycie.org są dostępne tutaj
Polityka przetwarzania danych osobowych w serwisie PiekniejszeZycie.org w nawiązaniu do Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO).
1. O jakich danych mówimy ?

W przypadku użytkowników serwisu chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z serwisu PiekniejszeZycie.org, w tym zapisywanych w plikach cookies.

 

W przypadku Sponsorów, Wolontariuszy i Partnerów chodzi o dane osobowe niezbędne do kontaktu i sprawnej realizacji warsztatów i innych celów statutowych Fundacji Piękniejsze Życie. W tym przypadku zbieramy (imiona, nazwiska, telefon, email, adres pocztowy).

 

Nie zbieramy i nie przetwarzamy danych osobowych Pacjentek biorących udział w warsztatach- zapisy na warsztaty prowadzą wyłącznie pracownicy Współpracujących Szpitali.

2. Kto będzie administratorem Twoich danych osobowych ?
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Fundacja Piękniejsze Życie, ul. Widok 16 lok. 5 00-023 Warszawa
3. W jakim celu chcemy przetwarzać Twoje dane ?

Przetwarzamy te dane w celach opisanych w naszej polityce prywatności, między innymi do:

 • sprawnego kontaktu (obsługi wiadomości przekazywanych Nam poprzez formularz kontaktowy, każdorazowo za zgodą na przetwarzanie danych osobowych)
 • obsługi zgłoszeń wolontariuszy (na podstawie porozumienia o współpracy, w kalendarium online)
 • wysyłki paczek z materiałami na warsztaty (do osób upoważnionych przez Szpital)

 

4. Komu możemy przekazać dane ?

Jeśli jesteś użytkownikie tej strony: Twoje dane osobowe gromadzone w serwisie PiekniejszeZycie.org nie będą przekazywane innym podmiotom.

Jeśli jesteś Wolontariuszem, Partnerem, Przedstawicielem Sponsora lub Współpracującego Szpitala: Twoje dane osobowe w określonych sytuacjach mogą zostać powierzone współpracującym z Nami zaufanym firmom zapewniającymi usługi kurierskie, pocztowe, telekomunikacyjne, księgowe, magazynowy czy informatyczne. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji zadań tych firm.

5. Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych ?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz otrzymać informacje w jakim zakresie były przetwarzane Twoje dane osobowe. W tym celu skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się tutaj

Informujemy także, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

6. Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych ?

Zbieramy (i przetwarzamy) tylko te dane, które są niezbędne do kontaktu, sprawnej organizacji warsztatów, realizacji celów statutowych Fundacji oraz w celach marketingowych (w tym profilowanie oraz w celach analitycznych).

Przetwarzanie danych Sponsorów, Partnerów i Wolontariuszy będzie odbywać się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Fundacji.

Przetwarzanie danych w celach marketingowych (na stronie www.piekniejszezycie.org) będzie odbywać się na podstawie Twojej zgody. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY - PRZETWARZANIE DANYCH
FORMULARZ KONTAKTOWY